De opdrachtgever
Marc Moonen, Dave Linssen en Paul Bloemen zijn ervaren specialisten in parkeeroplossingen. De afgelopen jaren hebben ze de branche sterk zien veranderen. Parkeervraagstukken zijn veel meer mobiliteitsvraagstukken geworden. Dat levert veel kansen voor een adviesbureau dat durft te kiezen voor een compleet nieuwe benadering. Dus wagen de oprichters de sprong en beginnen ze hun eigen bedrijf.
De uitdaging
Een nieuw bedrijf in parkeren en mobiliteit vanaf de basis in de markt zetten, dat is een branding vraagstuk waar we bij Kamer8cht warm voor lopen. We gaan de uitdaging aan om een merk te ontwikkelen dat zich duidelijk onderscheidt in de markt.
De aanpak van de onderneming draait minder om vierkante meters en verkeersstromen, maar juist veel meer om beleving en de totale mobiliteit binnen én buiten de stad. De opdracht is om dat te vangen in opvallende naamgeving, een heldere corporate identity en een website waarin een heel eigen verhaal centraal staat.